Kullanım Şartları

Cihan Küloglu isimli bu blog sitesi  Cihan Küloglu‘e ait olup bizzat onun tarafından kontrol edilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

Cihankuloglu.com.tr’de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat  Cihan Küloglu tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı http:// CihanKuloglu.com‘ dan alınmıştır
– Kaynak: http:// CihanKuloglu.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Cihankuloglu.com.tr’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– CihanKuloglu.com.tr’a gönderilen yorumlar herhangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve CihanKuloglu.com.tr’ nin genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Cihankuloglu.com.tr’ye erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Cihankuloglu.com.tr’ye ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: